Teslimat ve İade Bilgileri

İADE ŞARTLARI

 

Web sitemizden almış olduğunuz her ürün TOKAPERİSİ garantisi altındadır.

 

Siparişinizi iade/değişim yapmak isterseniz paketiniz elinize ulaştıktan sonra 3 günlük süre içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden veya [email protected] mail adresi üzerinden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz de yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli alıcıya aittir.

 

 

İADE / DEĞİŞİM KAPSAMINDAKİ ÜRÜNLER

 

İade/değişim yapacağınız ürünün, orijinal şeffaf paketi açılmamış, bozulmamış, hasar görmemiş ve ürün kullanılmamış olması gerekmektedir.

 

İade/değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri  ve orijinal kutusu ile kargo masrafını karşılayarak gönderebilirsiniz.

 

İndirim döneminde indirimli ürünler, outlet ürünleri ve hijyen dolayısı ile  iade/değişim kapsamı dışındadır.

 

Tüketicinin istediği doğrultusunda özel yapılmış ve kişinin ismine özel hazırlanmış ürünler iade/değişim kapsamı dışındadır.

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımı söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür
 

Sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri firma yetkilisi önünde açıp; hasarlı ise tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

 

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecek ve uygun görüldüğü takdirde, ödeme şeklinize göre iade gerçekleştirilecektir. İade ürünlerin TOKAPERİSİ deposuna ulaştırılması müşteri sorumluluğundadır.  İade tutarının hesabınıza geçme süresi çalıştığınız banka ve ödeme türünüze göre farklılık göstermektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.